MÖBLER / Bord / Skrivbord + 4047391
nr 404 7391
Skrivbord +
stol, 20-tal, ek (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
600 kr
400 kr